Bugarin srušio kuću pod hipotekom i istovario šut ispred banke od koje je uzeo kredit!

Podeli:

Problemi sa kreditima se nastavljaju! Jedan Bugarin živeo je sa porodicom u kući koja je bila pod hipotekom da bi je na kraju srušio jer nije više mogao da je plaća.

Bugarin srušio kuću pod hipotekom i istovario šut ispred banke od koje je uzeo kredit!

Kuća u kojoj je živeo Bugarin bila je pod hipotekom, ali zemljište nije. Tako da je on rešio kompletno da je sruši pošto više nije imao novca da je otplaćuje.

Rušenje kuće nije ništa naspram njegovog poteza koji je usledio kasnije. Bugarin je sav otpad, građevinski materijal i šut utovario u kamion i istovario ga ispred banke od koje je uzeo kredit.

Da situacija bude još šokantnija, on je ušao u banku i počeo da moli da mu daju povoljnije uslove za otplaćivanje kredita.

Kamion je vozio njegov zet, tako da je i on zajedno sa Bugarinom istovario kuću ispred banke gde su pozdravili direktora koji je sve to gledao sa nevericom.

Izvor: Mondo

PREPORUKA ZA VAS

FB Komentari

komentari

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *